top of page

Тендер на закупівлю послуг консультанта по роботі з молоддю в Вінницькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях


У зв’язку із початком реалізації міжнародного проекту «Майбутні лідери у сфері європейської інтеграції» за підтримки Федерального Уряду Німеччини Громадська організація «Егаліте Інтернейшнл» оголошує тендер на закупівлю послуг наступних проектних позицій:


1.      Консультант по роботі з молоддю в регіонах – 3 особи в Вінницькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.


Послуги: загальна організація та координація проектних заходів у регіонах, планування проектної діяльності, створення та підтримка зв’язків із молоддю (бенефіцарами), представниками місцевої влади, викладачами навчальних заходів, організаційна та інформаційна підтримка онлайн- та офлайн заходів проекту, координація проектної діяльності на регіональному рівні, інформаційна та консультативна підтримка переможців грантового конкурсу, програмне та матеріально-фінансове звітування про проектну діяльність в регіоні.


Вимоги до кандидатів: кваліфікація у сфері освіти, роботи з дітьми та молоддю, досвід в реалізації соціальних проектів по роботі з молоддю, організації та управлінні соціальними проектами, володіння державною мовою, відповідальність, ініціативність. Володіння англійською мовою буде перевагою.


Координація та контроль якості послуг: реалізація проектних заходів у регіонах буде здійснюватись на умовах дистанційної відповідальної діяльності менторів. Загальна координація діяльності у межах проекту, а також контроль якості послуг буде здійснюватись менеджером проекту через періодичні координаційні онлайн-зустрічі, також візити, аналіз проектних та фінансових звітів, продуктів, відгуків та зворотного зв’язку бенефіціарів та стейкхолдерів, досягнення проектних індикаторів якості.


Контрактування: будуть укладені контракти з надання послуг в межах реалізації проекту з обраними претендентами – фізичними особами-підприємцями (ФОП, 3 групи на спрощеній системі оподаткування). Термін контрактування – 8 місяців – з 01.05.2024 р. по 31.12.2024 р.


Щомісячний гонорар залежіть від кваліфікації кандидата. Всі податкові та інші необхідні виплати бере на себе виконавець.


Порядок проведення тендеру: 

Всі зацікавлені особи повинні надіслати відповідні електроні листі зацікавленості та власне резюме (CV) на електрону адресу egaliteinternational@gmail.com з темою листа «Тендер #54 – Консультант по роботі з молоддю». Тендерні пропозиції приймаються до 23:59 27.04.2024 р.


Керівництвом проекту буде проведений відбір 5 найкращих резюме претендентів на кожну позицію, з якими буде проведена індивідуальна співбесіда 29-30.04.2024 р.

За результатами співбесіди керівництвом проекту буде запропоновано переможцю конкурсу оформити його участь у проекті на обраній позиції. Контрактування переможців тендеру відбудеться 01.05.2024 р.

Comments


bottom of page