top of page

Про нас

З 2014 року, ГО «Егаліте Інтернейшнл» допомагає громадам, жінкам, молоді, соціальному бізнесу і медіа на шляху сталого розвитку, діалогу та зростання. Ми пишаємося тим, що за ці роки змогли надати допомогу більш, ніж 5000 бенефіціарів та виконати важливі кроки для демократичного розвитку країни і зміцнення громадянського суспільства.

 
  • Facebook
  • LinkedIn
Website 1 (1).png

Новини та оголошення

BAS_6304.jpg

Наші програми

Актуальні програми ГО "Егаліте Інтернейшнл"

 

01

Підтримка демократії та діалог

Ми прагнемо посилити розвиток демократичних цінностей та сприяння інтеграції України до Європейського Союзу. Цього року, ми проводимо 9 офлайн-тренінгів, надаємо 15 міні-грантів для молодіжних кампаній та організовуємо 6 онлайн-семінарів з німецькими колегами для молоді.

03

Медіа та плюралізм

Ми будуємо партнерство з медіа в Україні та за її межами заради плюралізму і підвищення якості інформації, особливо для сільських громад. Крім цього, ми проводимо тренінги з розвитку та консультації для медіа та залучаємо громади до співпраці щодо розвитку медіаграмотності через навчання і гранти.

02

Розвиток НУО та соцбізнесу

Ми надаємо консультації з маркетингу та фандрайзингу неурядовим організаціям та соціальному бізнесу, просуваємо організації і компанії на міжнародних майданчиках та вступаємо в партнерства, які підсилюють розвиток громадянського суспільства та соціального бізнеса.

04

Інновації та інклюзивність

Ми вивчаємо вплив війни на громади, а також можливості для розвитку інноваційних проектів, щоб підтримати відновлення, порозуміння, рівність та інклюзивність в громадах, які постраждали від бойових дій або стали новим домом для людей, яких війна змусила шукати нові домівки.

Стати партнером

Якщо Ви підтримуєте нашу місію і напрями діяльності, ми запрошуємо Вас до діалогу щодо партнерства. Партнерство є головним інструментом нашої стратегії, і ми високо цінуємо Ваше бажання працювати з нами!

Наша команда

Вже 10 років наші досвідчені менеджери і експерти докладають зусилля для того, щоб забезпечити найкращі послуги та підтримку наших бенефіціарів і переконатися, що все, що ми робимо, відповідає високим стандартам якості.

Підписатись на новини та оголошення

Дякуємо за підписку!

bottom of page